Wyrzucic Uthara

6 Odpowiedzi, 5695 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

Biorąc pod uwagę strasznie nudne i monotonne questy u Uthara wnoszę o jego wyrzucenie bądź usunięcie niektórych jego questów.
Taki Uthar może zniechęcić nowego gracza do serwera
[Obrazek: bxSgk6M.gif]
+1, ale nie wyrzucić może zrobić rework questów
Słucham propozycji reworku Smile
Ja moge podac cos ode mnie na rework Uthara. Czasem cięzko zdobyc te 3 kilofy goblinów, więc ja bym proponował żeby zmienić to na 1 kilof, a więcej do zdobycia lag goblinów. Niedaleko są tez gobliny szamany i chyba nie byly wykorzystywane do zadnych questów, moim zdaniem dodałbym zadania, żeby zabić ich 5, sam mam moje mk, gdzie mam 4 lvl i dla mnie jest za duzo (1,5k) xp do wyexpienia na nexta, myślę żeby to pomniejszyć, aby nowy gracz się szybko nie znudził.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-18-2021, 12:59 przez JasuoXD.)
Może ja się wypowiem, ponieważ posiadam duże doświadczenie z serwerami typu RPG

Jak ktoś chce zacząć dłuższa przygodę z serwerem RPG, to nie ma dla niego znaczenia ile musi wydropić itemów gdyż będzie to robił z czystej "Frajdy do RPG". Moim zdaniem 3 kilofy to idealne zrównoważenie, zależy od szczęścia Gracza jak szybko to wydropi jedni mogą to wydropić w trzy minuty a drudzy w 10 minut w zależności od wyżej wspomnianego "szczęścia" (tak zwane % na dany przedmiot)

Kod:
Ja moge podac cos ode mnie na rework Uthara. Czasem cięzko zdobyc te 3 kilofy goblinów, więc ja bym proponował żeby zmienić to na 1 kilof, a więcej do zdobycia lag goblinów. Niedaleko są tez gobliny szamany i chyba nie byly wykorzystywane do zadnych questów, moim zdaniem dodałbym zadania, żeby zabić ich 5, sam mam moje mk, gdzie mam 4 lvl i dla mnie jest za duzo (1,5k) xp do wyexpienia na nexta, myślę żeby to pomniejszyć, aby nowy gracz się szybko nie znudził.

Tutaj się nie zgodzę ponieważ Gobliny Szamany są dosyć mocne dla nowych graczy wiec z góry ten quest odpada (nerfienie ich nie ma sensu)

Propozycja

Najlepszym rozważeniem będzie zapoznanie gracza z obozem Rangara oraz Sara badź Saturasem (można tez dać te 3 questy i podzielić te 1500 EXP które brakuje do 5 lvl) wtedy nie będzie pytań "gdzie to jest itd.", gracze będą już wiedzieli gdzie maja iść w dalsza podróż po krainie serwera EpicRPG

Z mojej strony to tyle Dziękuje.
[Obrazek: nkSiwwz.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-20-2021, 23:43 przez kokzzz.)
Jestem za propozycja pana u gory
Wkrótce pojawią się nowe questy. Wątek zamykam póki co

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości