Jak zostać KidModem?

1 Odpowiedzi, 2625 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

[Obrazek: logo.png]

W skrócie - przedstawię Wam to na przykładzie pytań i odpowiedzi, by było to jak najbardziej przejrzyste dla Was  Smile

Jako moderator będziesz odpowiedzialny za pilnowanie porządku w grze - czy to na czacie, czy na expowiskach. Powinieneś umieć pogodzić rozgrywkę z obowiązkami, które wynikają z tej roli. W końcu bycie w ekipie to nie tylko same przywileje Big Grin

1. Jak złożyć podanie na KidModa?

Po pierwsze - musisz być zarejestrowany na forum i potwierdzić swój e-mail - byś mógł tworzyć wątki i posty.
Wtedy w tym dziale powinieneś utworzyć wątek o nazwie [KidMod] nick, gdzie nick to Twoja nazwa postaci na serwerze, na której chcesz posiadać rangę administracyjną.
Podanie powinno zostać napisane według poniższego wzoru (spoiler). Postaraj się o estetykę podania, gdyż to ono powinno być Twoją wizytówką  Wink

Kod:
1. Twój nick:
2. Twoje imię: 
3. Wiek:
4. Czy posiadasz aktywne konto VIP/Sponsor?:
5. Czy posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku?:
6. Jak długo grasz na naszym serwerze?:
7. Jak długo grasz na serwerach w ogóle?:
8. Co do tej pory zrobiłeś/-aś dla naszej społeczności?:
9. Dlaczego Ciebie powinniśmy przyjąć?:
10. Coś od siebie:

2. Jakie wymagania powinienem/powinnam spełniać?

Nie ma ściśle określonych wymagań. Każdy jest inny, w innym tempie się rozwija i dojrzewa. Każdy potrzebuje inny czas na zapoznanie się z serwerem, administracją, atmosferą itp.
Zaleca się jednak, by mieć przynajmniej 13 lat, nie mieć w miarę żadnych kar na koncie oraz posiadać przynajmniej 3-miesięczny staż na serwerze oraz być dobrze zaznajomionym z regulaminem serwera. Ponadto dobrze by było znać podstawy gry minecraft Smile
Jedyny warunek, jaki powinieneś/powinnaś bezwzględnie spełniać, to posiadanie sprawny mikrofon.

3. Jeżeli moje podanie zostało odrzucone, to kiedy mogę napisać kolejne?

Kolejne podanie możesz napisać po upływie pełnych dwóch tygodni od momentu odrzucenia (nie napisania podania).

4. Czy mogę wyrażać opinie na temat innych osób?

Oczywiście - jest to forum dyskusyjne, a rekrutacja przybiera postać wątku, gdyż gracz powinien cieszyć się szacunkiem wśród społeczności. Prawda jest taka, że to głównie gracze decydują, czy ktoś powinien zostać moderatorem czy też nie.

5. Czy będąc w ekipie serwera będę mieć zakaz grania na innych serwerach?

Głupie pytanie, lecz z takowymi się niestety spotkałem.
Otóż nie - nie wymagam byście grali tylko na serwerze Ventgard czy też aby większość czasu poświęcać właśnie na pilnowaniu serwera. Nie wiem do końca skąd się biorą takie pytania, ale wolę rozwiać wszelkie wątpliwości.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-30-2021, 16:54 przez Piotr0727.)
Nastąpiła aktualizacja wątku Smile

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości