[zaakceptowane]Rekrutacja Kid Mod KDubi_Pl2

6 Odpowiedzi, 4098 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

1. Twój nick: KDubi_PL2
2. Twoje imię: Kacper
3. Wiek: 17 lat
4. Czy posiadasz aktywne konto VIP?: Nie
5. Jak długo grasz na naszym serwerze?: Gram od stycznia ale miałem jedną miesięczna przerwę.
6. Jak długo grasz na serwerach w ogóle?: Na serwerach w mc grałem od 2016 roku ale miałem przerwę od mc na 2-3lata i wróciłem do grania na serwerach w grudniu 2020 roku.
7. Co do tej pory zrobiłeś/-aś dla naszej społeczności?: Pomagałem nowym graczom, zgłaszałem administratorom złe zachowania innych graczy, jak ktoś potrzebował pomocy to zawsze pomagałem. Czasami dyskutowałem na różne tematy związane z serwerem. Równiez zdarzyło mi się napisać o jakimś bugu na serwerze. Często uczestniczę w eventach serwerowych.
8. Dlaczego Ciebie powinniśmy przyjąć?: Myślę że dosyć dużo czasu spędzam na serwerze więc mógłbym pomagać graczom,dawać propozycje zmian, pilnować porządku na serwerze. To jest jedyny serwer na którym obecnie gram. Przyznaje się do wykorzystywania błędów gry podczas beta testów oraz dostałem kilka ostrzeżeń od administratorów. Ale obecnie już tego nie robię i nie mam zamiaru. Często znajduje bugi więc mógłbym o nich pisać.
9. Coś od siebie: Chodzę do Technikum Elektronicznego, interesuje się sportem. Grałem w wiele gier miedzy innymi :Wiedzmin, skyrim, Fifa. Mam wadę wymowy więc praktycznie nigdy nie rozmawiam na głosowkach (wolę pisanie) oraz czasami mogę robić przez to błędy ortograficzne. Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku o rekrutację na KidModa.
Jestem neutral:
+wiek
+staż
+granie na wielu kontach i duża aktywność
+osiągnięcie 50 lvl (na kilku kontach) na becie jak i po starcie
-wykorzystywanie błędów
Jestem neutral ale bardziej na pozytywne rozpatrzenie

+ Wiek
+ Staż
+ Duża aktywność
+ Czas gry na serwerze

Jak coś mam zaufanie dla Ciebie i wierzę, że nie rzucasz słów na wiatr.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-19-2021, 16:05 przez JasuoXD.)
Jestem neutral
- estetyka podania
+ Wiek
+ Lvl
- karany
+ Staż
[Obrazek: nkSiwwz.gif]
Przypominam, że historia kar z bety nie ma wpływu na to, co dzieje się przy starcie serwera (poza paroma wyjątkami xD)
Także tego argumentu nie biorę pod uwagę, bo od 04.06 nie miał kandydat żadnych kar.
Jestem na tak:

+staz
+wiek
+spore doswiadczenie o serwerze
+tez mam wade wymomy wiec wiem jak sie z tym czujesz
- kary (ale tak odrobinke)
szczelina to sulfron dla ubogich ~~Kaczor325
Podanie zaakceptowane!

W najbliższym czasie administrator skontaktuje się z Tobą na PW w celu ustalenia terminu rozmowy rekrutacyjnej!
Bądź gotów Wink

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości