Strefa V.I.P.

6 Odpowiedzi, 5115 Wyświetleń

Witajcie, witajcie tutaj Domin 
Przychodzę z pytaniem do wszystkich graczy na serwerze.
Co byście chcieli ujrzeć w strefie dla V.I.P. Daję wam wolną rękę.  
Wezmę każdy pomysł pod uwagę nawet najgłupszy ale szczerze powiedziawszy wolał bym aby pomysł należał do rodzaju tych "normalnych",
ponieważ są na serwerze różni ludzie i różne poglądy, 
ktoś może krytykować pomysł osoby X bo nie podoba się jej lub uważa go za "idiotyczny". 
Dla tego prośba moja do Was - Proszę nie krytykujcie pomysłów innych graczy ani nie najeżdżajcie na nich, bo to nie zbyt miłe uczucie.
Widziałem sytuacje gdzie z NAPRAWDE głupich pomysłów powstawały cuda.
Wracając do głównego tematu - Macie 2 dni na wymyślenie czegoś co chcieli byście zobaczyć na strefie dla V.I.P. jako potencjalny gracz. 
W tym czasie będę bacznie obserwować wątek i notować wszystko. 
Po 2 dniach dam Wam znać co za ulepa z Waszych pomysłów powstanie - powodzenia
-
PS: Za naprawdę dobre pomysły mogą czekać Was nagrody :D
Pierwszym pomysłem jest taki boss, ktory przykladowo respi sie gdzies tam w tej strefie V.I.P co 30 minut i za kazde jego zabicie dostaje sie złote monety od 3 do 9 byłoby spoko.

Drugim pomysłem jest, też związany z bossem. Byłby to całkiem cięzki do zdobycia loot tzw. Kamienie runiczne które działałyby tak przykładowo dawałyby +2 do inteligencji, służyłyby jako taka modyfikacja do zbroi, mieczy, różdzek itp.

Trzecim pomysłem jest parkour co za każde przejście co 6 godzin dostaje się $
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2021, 12:18 przez JasuoXD.)
Pomysl - Tansze przepustki na bossy o np 20% Tongue
Możliwość zamieniania $ na złote monety

Możliwość zamieniania $ na złote monety , kupiec który ma droższe ceny niż ten normalny na spawnach
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-31-2021, 17:23 przez SanteMateo.)
Przypinam wątek
Nowy npc u którego za zadanie wraz z lvl-em mielibyśmy zabić znaczną część bossów obecnych na serwerze. np 4 lvl - goblin jr 6 lvl - samiec alfa .... 30 lvl - khardimon itp, myślę że takie polowanie byłoby fajnym urozmaiceniem.
Kupca ktory daje +10% wiecej kasy za sprzedawanie itemow

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości