[zaakceptowane]Rekrutacja na KidModa #2

6 Odpowiedzi, 5858 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

1. Twój nick: JasuoXD
2. Twoje imię: Piotrek
3. Wiek: 13 (w marcu 14) 
4. Czy posiadasz aktywne konto VIP?: Aktualnie nie posiadam
5. Jak długo grasz na naszym serwerze?: Dokładnie gram już miesiąc i 1 dzień
6. Jak długo grasz na serwerach w ogóle?: Na serwerach gram już 5 lat
7. Co do tej pory zrobiłeś/-aś dla naszej społeczności?: Pomagałem nowym graczom w questach, znalezieniu bossów, znalezieniu npc, zgłosiłem kilka błędów, udzielałem swoich propozycji i nie tylko na forum.
8. Dlaczego Ciebie powinniśmy przyjąć?: Ponieważ potrafię grać ponad 8 godzin dziennie, umiem całkiem ładnie budować (moim zdaniem), mógłym karać lub ostrzegać graczy, którzy łamią regulamin serwera, mógłbym też pomagać graczom w różnych sprawach.
9. Coś od siebie: Lubie grać w lola, Valoranta i inne typu tego gierki, grało się też w margonem gdzie miałem ponad 200 poziom i calkiem bogate konto. Powiedzmy że jestem też całkiem pilnym uczniem z świadectwami z czerwonym paskiem na koniec roku. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-26-2021, 13:07 przez JasuoXD.)
Jestem trochę na tak:
+staż
+czas spędzony na serwerze
+pomaganie
+podanie
+/-wiek
Jestem na tak Tongue
+ładne napisanie podanie
+Widac po podaniu ze będzie bardzo duzo pomagac nowym graczom.
+staz
-/+wiek
+gra magiem (xD)
+dosc sporo propozycji
+zglosił dośc sporo błedow Smile
Mr. TheLowly jestem TYM RAZEM za ponieważ.
-Wyręczałeś mnie wiele razy tłumacząc graczom co, gdzie i jak gdy byłem zajęty.
-Pomagałeś mi w kilku testach.
-Byłeś aktywny na serwerze (W KONCU!!!) - Nienawidzę gdy gracz co dopiero wbił na serwer składa podanie
-Zgłaszałeś błędy.
-Jesteś wredny jak ja Tongue
MINUSAMI jest to że:
-Nie masz 15 lat ale to bardziej podchodzi pod neutralność niż pod minus.
-Podanie szczerze bez owijania w bawełnę napisane na szybko - mogłeś się nieźle rozpisać. Lubię lekturki
-Karany przeze mnie przez co tracisz deczko w moich oczach - na bank pamiętasz sytuacje https://epic-rpg.pl/bany/history.php?uui...7&from=ban liczę na poprawę.

Jeśli podanie zostanie zaakceptowane to mam nadzieje że będziesz potrafił sprawdzać bo będziesz pytany DOGŁĘBNIE !!! Jeśli nie potrafisz sprawdzać to Vark123 chętnie Cię nauczy xD.

No i ostatnia sprawa jeśli zostanie zaakceptowane podanie proponuje dłuższy okres na KidModzie ze względu na to że to twoje 2 podanie.
jestem na tak
+ podanie
+/- wiek
+ wyręczanie administracji 
+ kilka propozycji odnośnie serwera
Jestem NEUTRAL:
- otrzymanie bana za bugowanie w ostatnim czasie
- kary na koncie
+ staz
+ lvl
+ ladne podanie
[Obrazek: nkSiwwz.gif]
Podanie zaakceptowane!

W najbliższym czasie administrator skontaktuje się z Tobą na PW w celu ustalenia terminu rozmowy rekrutacyjnej!
Bądź gotów Wink

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości